* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *
" //-->

Spedia - registrace

Krok č.1Jste-li začátečník v práci s internetem, nebo neumíte anglicky a přesto si chcete vydělat, je tento průvodce určen právě Vám.

Nyní byste měli mít vlevo registrační formulář Spedie
Vyplňte jej podle následující tabulky, případně se kliknutím ZDE koukněte na ukázku:

Login Name Zde uveďte Váš login - tj. přezdívku, pod kterou se budete přihlašovat do systému. Používejte pouze písmena, bez diakritiky a číslice
Password Zde vyplňte své heslo, rozlišují se VELKÁ a malá písmena, používejte pouze písmena bez diakritiky a číslice
Confirm Password Heslo se zobrazuje pouze jeko hvězdičky, takže jej zadejte pro kontrolu ještě jednou
Member's Full Name Vaše celé jméno
E-mail Vaše e-mailová adresa, musí být funkční!!! Na tuto adresu Vám příjde zpráva s Vašimi údaji a občas některé zprávy ze Spedie.
Address: Street Vaše adresa - ulice a číslo
Address: City Město
Address: State Stát v USA - zadejte Non-US/Other
Address: ZIP/Postal Code Poštovní směrovací číslo (PSČ)
Address: Country Země - vyberte "Czech republic"
Phone Vaše telefonní číslo např.: +420 2 555555 (nemusí být nutně skutečné)
Fax Faxové číslo (máte-li jej)

Do políčka "WEB Site Address ..." můžete zadat adresu vašich stránek, Spedia Vám pak zdarma zřídí doménu 3. úrovně vaslogin.spedia.net, pomocí které bude možno ke stránkám přistupovat. Dříve Vám za to ještě platila, jek je to teď, nevím. Pod tím vyberte kategorii, do které Vaše stránky patří.

Dále máte na stránce sekci "Additional information"
Zaškrtávací políčka jsou zde kvůli cílení reklamy - máte uvést k hledání jakých informací používáte Internet a co na něm nakupujete, v každé části zaškrtněte alespoň 5 položek, pokud budete chtít dostávat také placené emaily, doporučuji více.

Políčko "Subscribe for commercial (opt-in) e-mails" zaškrtněte v případě, že chcete dostávat občas reklamní e-maily. Za každý z nich dostanete 5 až 10 centů (moc toho ale do střední Evropy nechodí, chce to vybrat více položek zájmu - viz výše)
V dalších 4 položkách vyberte věk, pohlaví (male=muž, female=žena), vzdělání a průměrný roční příjem Vaší domácnosti (můžete si to klidně vymyslet, na těchto hodnotách nezáleží).

Poslední políčko "Reference number of your sponsor" nechte vyplněné tak jak je (mělo by zde být 717090) a klepněte na "Submit registration" a poté na této stránce na "Pokračovat"
UKÁZAT