...podivoval se druhdy Jan Werich v jedné ze svých forbín, když mu "umrlčí" číšník přinesl objednaný nápoj v lebce: "...jen v uších byly špuntíky, aby to neteklo..." Tehdejší diváci v hledišti i my, pozdější posluchači gramofonových a magnetofonových nahrávek, jsme bouřili smíchy.

Od minulé soboty se zdá, že české divadlo by mohlo mít šanci najít důstojného nástupce Jana Wericha, spíše však půjde jen o neumělého plagiátora. O kom je řeč? No přece o šéfovi resortu vnitra.

Stanislav Gross se v rozhovoru pro Lidové noviny 20.5. svěřil, že v kancelářích ministerstva vnitra po svých předchůdcích nachází kostlivce, z nichž jeden - světe nespadni ! - začíná dýchat a asi bude i chodit :-)))

Komunikační systém MATRA, který ministerstvo za stále více miliard už několik let pořizuje pro policii, aby se nedomluvila se svými partnery v zahraničí, je podle něj "svým způsobem" kostlivec: "Ten už se ale dostává do fáze, kdy bude funkční."

Jestli Miroslav Grégr je průkopníkem revitalizace neživotných průmyslových gigantů, pak Stanislav Gross vstoupí do historie jako resuscitátor kostlivců.

Hezký den vám přeje kníže Dakar.

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *