Sobota 3.6.2000 Karlín

FC Meïák : Dynamit Vršovice

1 : 1  ( 1 : 1 )

Branky ( minuty jsou pøibližnì ): 4 min - Horák 1 : 0, 20 min - soupeø 1 : 1

K zápasu jsme se sešli v poètu sedmi lidí, bez Mirka který se ještì zotavoval po pøedchozích
cyklisticko-fotbalových zranìních a bez Karla u nìhož se bohužel ukázaly býti problémy s nohou vážnìjšími a tak
zøejmì nebude hrát až do konce sezóny.

Zápas jsme zaèali pomìrnì svižnì a po nìkolika nadìjných situacích jsme se záhy ujali vedení. Tomáš Horák
vystøelil køížnou støelu a neš?astný obránce hostí si srazil míè do vlastní sítì. Po našem gólu jsme však zbyteènì
pøenechali iniciativu soupeøi a nechali se zatlaèit do defenzivy. V této fázi hry se hrálo prakticky jen na jednu
branku, a to na naší, což nemohlo skonèit jinak než goåem v naší síti. Gól pøišel v cca 20 minutì, když se k míèi
dostal na vápnì špatnì obsazený soupeø a skóroval pøízemní støelou ke vzdálenìjší tyèi. Po gólu jsme se opìt
vzpamatovali, vytvoøili si tlak, ale šance nepromìnili. I když dost laxní soupeøova obrana byla k pøekonání.

Druhý poloèas se vyznaèoval relativnì vyrovnanou hrou s šancemi na obou stranách. Více šancí jsme si asi pøeci
jen vytvoøili my. Ovšem soupeø, pro kterého bylo toto utkání jednou z posledních pøíležitostí k získání jakés
takés nadìje na záchranu, se zejména v úvodu poloèasu dostal také do nadìjných pøíležitostí. Ke konci utkání
jsme se, jako už tradiènì, zaèali všichni cpát dopøedu a zapomínali pøitom na bránìní, gól jsme naštìstí nedostali.
A tak utkání skonèilo, vzhledem k našemu nepøíliš oslnivému výkonu, zøejmì zaslouženou remizou.

Tímto výsledkem jsme si tedy zajistili úèast v 7. lize i pro další sezónu. Sestoupit už nemùžeme, nebo? na
sestupová místa máme náskok 5 bodù a postup je spíš už jen v oblasti teorie.