FC MEĎÁK-Devils of Zderaz

2 : 2 (0 : 2)

Branky: druhý poločas- Kozel 1:2, Brzický 2.2

Sestava: Vlasatý (B), Brzický (C), Kos, Kozel, Horák, Fiala, Kozák

Radši co nejstručněji. Soupeř odehrál celé utkání 4+1. Meďák neumí hrát fotbal. Ozy je odpornej a nezodpovědnej ožrala.

První půle: soupeř ač oslaben, povzbuzen naším výkonem nám dává co proto. Naše taktika "po obdržení míče zazmatkuj a rychle se ho zbav, nejlépe nepřesnou přihrávkou či jen takovým nakopnutím je jedno kam" se zjevně neujala. Jeden z mála světlých momentů byla naše neuznaná branka. Bohužel byl odpískán faul a nebyla ponechána výhoda. Obdrželi jsme dvě branky (za druhou mohu bohužel já, když mé vrávorající tělo srazilo rohový kop na kopačku soupeřova útočníka) a byli jsme jeden na druhého velmi oškliví.

Poločas: ozdravné vypruzení, jež mělo za následek zlepšený výkon ve druhé půli.

Druhá půle: soupeř je hrou ve čtyřech přece jen více vyčerpán. Naše taktika se změnila na "klucí pojďte hrát fotbal" a přinesla ovoce v podobě dvou branek. Nejprve Kozlik velmi pohotovou střelou z vápna stáhl stav na 1:2 a posléze Pepik po světe div se mé přihrávce vyrovnal na konečných 2:2.           S přáním ještě lepších výkonů Vás poprvé v této sezoně zdraví od komentátorského staveniště užvaněný OZY.