7.kolo - Sobota 21.10, Smolkova, 10.00

FC Pomeranč- MEĎÁK FC

4:1 (?:?)

branky: 1.poločas-Fiala (avšak byl připsán hráči z pomeranče, pač si ho tam srazil)

sestava: Brzický (C), Vlasatý (B), Kos, Fiala, Horák, Belica, Kozák, Kozel, Ton

Mnojo, zasejc sme dostali klepec.V první půli to nezačalo nejhůř. Mirek vyslal umolousanou střelu na bránu a soupeř si to po nedorozumění obránce s brankářem srazil do brány. Vedli jsme 0:1 a začali dělat koniny, kvičeli jsme na sebe (na tom mám velkou zásluhu), dostávali góly po fatálních chybách některých nejmenovaných jedinců a šli ke dnu. Jeden gól byl pro nás opravdovou morální ranou. Míč totiž vletěl do brány bokem (aspoň Peťa Kosů se tak dušuje a on měl opravdu nejlepší úhel pohledu, pokud vezmeme v úvahu, že měl bránit hlavičkujícího útočníka od nějž celé to neštěstí vzniklo a svou kebulí se velmi efektně tiskl ke kebuli jeho, čímž se ocitl v trajektorii míče).

O poločase jsme si na sebe tradičně zanadávali a vyrazili do druhé půle. Ač jsme hráli lépe než-li v půli první a v závěru jsme i zlehounka tlačili (pěkné byly i sólové akce našeho Mirečka) branky padaly jen nám.

Naší hrou jsme určitě udělali radost rozhodčím. Byli to naši staří známí z Deliria se stejně pronikavě oranžovými dresy a neotřelým herním projevem jako my (jeden z nich byl dokonce slavný hráč s číslem dresu odmocnina z nuly).

Večerní dohra v hospodě U SUCHÝ DÁSNĚ měla zcela jiný průběh. Předvedli jsme obstojný souboj člověka s alkoholem (nevím přesně jak dopadli ostatní, ale já jsem zvítězil), doplněný o zábavný stolní fotbal v přestávce.