FC MEĎÁK – S.F.O.T

3:2 (0:1)

Goals: Fiala, Horák, Fiala

Sestava: Brzický (C), Vlasatý (B), Ton, Kozák, Horák, Fiala, Kos, Kozel, Belica (oba zpoždění 10 min)

Sfoťáci byli výrazně lepší. Celý první poločas kralovali na hřišti a my jsme se ztěží dostali za půlku. Tradičně jsme obdrželi branku do šatny, což Šílence tak rozzuřilo, že po odpískání poločasu nasraně vykopl míč a nešťastně napálil šílenou žíní zvolna odcházejícího protivníka do zad. Naštěstí ho znal z vojny a tak nedostal přes držku. Branka opět padla po nedůsledné obraně, ale jak se jejím členem v této inkriminované situaci mohl stát baleťák Kos je mi záhadou.

Ve druhé půli jsme začali dřít a Mireček srovnal. Soupeř kontroval a opět zvýšil. Meďák dřel jak hovado a po mé šikovné sehrávce Kosák sťukl Horákovi a ten nemilosrdně srovnal na 2:2.  Soupeř začal tlačit a přidal i na tvrdosti. Střílel na bránu avšak buď těsně mimo, anebo vše genitálně vychytal Vlasatý. Kolikrát to již vypadalo, že bod neudržíme, když se Míra vydal neohroženě do protiútoku a srovnal.

Musím všechny pochválit. Takhle Meďák ještě nikdy nehrál. Dvakrát srovnat a navíc ještě otočit skóre proti fotbalově i fyzicky zdatnějšímu soupeři…klobouk dolů.

Ač nám stále teoreticky hrozí sestup i přes získaných 10 bodů, věřím v setrvání v 7.lize.

Ozy

P.S. hrál jsem zase naprosto střízlivý a můj herní projev nic moc. Odpoledne jsem odehrál turnaj silně pod parou a mnohdy to vypadalo lépe.