InetCash - make cash while do nothing Česká verze English version
Introduction
News
List of servers:
  Paid for surf
  Paid e-mails
  Other
  -----------
  TOP 10
  List
Tips and trics
Calculator
Download these pages
Write me


UNDER CONSTRUCTION
Warning!!! You use these programs at your own risk. If some company detect that you use these programs, you can be expelled


Which programs exist?
1) Programs which simulate your activity or surfing. Some viewbars can detect them (especially SpediaBar).

2) Emulators - programs that behave as a normal viewbar, but they don't display ads and you can hide them. Some of them can add the points quicklier.

3) Cheats - small programs that close the pop-up windows or other controls of activity.

 1. Trembler.exe - 14 kB - simulates only mouse movement - it is old program and some companies detects him.

 2. FakeSurf 4.0 - 54kB - simulates your surfing - changes the adress in the browser, simulates mouse moving, clicks, typing with keyboard

 3. Screw GetPaid4 - 161kB - emulátor programu GetPaid4 - to znamená, že nahrazuje daný program a odesílá na server informace, které by normálně odesílal GetPaid4 bar (ale časteji). Během několika minut si takto můžete přidat tolik bodů, jako za několik hodin surfování (není ale dobré nasurfovat si třeba 25 hodin denně :-)). Doporučuji pustit si to a za den si takhle udělat třeba 4 hodiny. Zkoušel jsem ho a funguje perfektně. Jednoduché používání. Je nutné si ho hlídat (aby se Vám tam nakonec těch 25 hodin opravdu neobjevilo).
  Dávejte si pozor, aby jste nepřekročili 75 hodin měsíčně, zrušili by Vám účet (už s tím mám zkušenosti :-))
  Někdo říká, že již nefunguje, mě sice funguje, ale peníze mi zatím neposlali, takže nevím.

 4. GetPaid4 Emulator 1.25 - 77kB - Podobně jako Screw GetPaid4 Vám nahradí používání skutečného GetPaid4 baru. Má víc možností nastavení než ScrewGP4. (nezkoušel jsem ho)

 5. Trix Fiesta 1.0 - 71kB - Schová Vám panel CashFiesty a zachová ji aktivní.
  FUNCTIONALLY

 6. PaidForSurf Emulator 1.6 - 366kB - - Emulátor pro PaidForSurf, dokáže přidávat body až na 4 účty najednou.
  FUNCTIONALLY

 7. PaidForSurf Emulator 1.9 - 366kB - Novější verze předchozího programu, umí měnit titulek okna, ale musíte po spuštění odkliknout jeden banner. Pokud nepotřebujete změnu titulku okna, klidně používejte starší verzi.
  FUNCTIONALLY

 8. Dollar-Web Emulator - 20kB - - Emulátor pro Dollar-Web, dokáže přidávat body až na 4 účty najednou.
  FUNCTIONALLY
  potřebuje knihovny mfc42d.dll, mfco42d.dll a msvcrtd.dll - nemáte-li je, stáhněte si je a zkopírujte do adresáře C:\Windows\System nebo do stejného adresáře jako je program

 9. FreeJoin v1.0 - vcept - 39kB - Emulátor pro FreeJoin. Zatím se nemůžu dostat na stránky FreeJoin, ale údajně funguje (byl vypuštěn 20.11.2000, takže by měl)
  FUNCTIONALLY

 10. WinControl - 155kB - Utilitka, která Vám umožní schovávat libovolná okna, nastavovat atribut Vždy na vrchu ...
  Bohužel, nefunguje na všechny programy, ale jinak užitečná věc.


 11. PassKeeper 1.2 - 84kB - prográmek, který sice do této kategorie nepatří, ale může Vám ulehčit život, pokud jste zaregistrováni do více společností.
  Je to program pro správu loginů a hesel. Jeho ovládání je velice jednoduché a pochopíte jej i bez znalostí angličtiny (při prvním spuštění musíte zadat heslo do programu, dál je to již snadné).Rozbalený má pouze 190 kB a nemusí se instalovat.


Pokud se rozhodnete některý z těchto programů používat, dělejte to opatrně. Doporučil nepoužívat takovéto programy příliš dlouho. Každému asi dojde, že se jedná o podvod, pokud jste na internetu 24 hodin denně.
Mimochodem asi nebude nejlepší nápad zkoušet nějaký nový program když Vám zbývá pár bodů do zaslání šeku. Radši si pod sebe zaregistrujte fiktivního člověka (tj. né s Vašim jménem!) a zkoušejte tyto programy přes něj.

Dávejte si velký pozor na Spedii, perfektně si hlídá podvádění a nemuselo by se Vám to vyplatit. Radši si vždy zaregistrujte neexistujícího člověka (na jiný mail než máte uvedený na Spedii) a zkoušejte to na něm.
If you have some questions, notices, experiences...write me.

FALCOmania Voodoo - the best army server...
Please support me and give me a clickthrough on one of these banners:
The best erotic server on the Czech internet

Sponsored by Red Light Directory - Find the smut you want fast!
* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *