Zde je obsažena veškerá podstatná dokumentace. Doufám, že právě Vám, kteří jste zabloudili na tyto stránky a hledáte, stejně jako jsem se kdysi já snažil vykřesat spásu, alespoň někoho, kdo už touto cestou šel.
Dokumentace
Návrh na vydání předběžného rozhodnutí
Tento dokument by mohl být asi tím základním, co využijete při podávání návrhu na předběžné rozhodnutí. Hodí se to zejména v okamžiku, kdy vaše partnerka odejde i s dítětem a vy ztratíte jakoukoliv možnost kontaktu.
Strana 1, 2, 3 a 4
Usnesení
Tohle bude výsledkem snažení. Je samozřejmě žádoucí poradit se s právníkem. Hlavně se ho zeptejte, zda můžete u soudu lhát či alespoň mlžit. Věřte čemu chcete, ale lžou i politické špičky tak proč ne zrovna já. Já byl tak blbej, že mluvil pravdu.
Strana 1
Rozsudek
Aneb výsledek snažení vašeho obhájce. Toto je pouze vzor rozhnutí. Protože někdy to může dopadnout i mnohem hůře. I hůře pro dítě.
Strana 1,2, 3 a 4
Usnesení
Toto je výsměch. Matce stačí se odstěhovat a tím mařit rozhodnutí soudu. Milý otče, říká de facto soud, dítě je tam a tam... jeď si pro něj. Střetávají se zde práva matky, práva otce a práva dítěte, která jsou tímto nadřazená. A protože dítě zůstává s matkou, jsou práva otce výrazně omezena. Takové malé "Bez dcerky neodejdu".
Strana 1
Závěr
Vyberte si právníka, který se touto problematikou přímo zabývá. Nejlépe rozvedený otec, který svůj spor prohrál. Jen ten bude mít dost síly, aby se pral dál za ostatní. Nebo alespoň zkuste ženskou (kdo jednou zažil ženskou - celníka v akci, ví o čem mluvím).
A připravte se na to, že asi prohrajete. Snažte se myslet na to, co příjde potom. Že tím se život nekončí, i když vám to tak, a já vám to věřím, připadá. Svému dítěti jste nadále potřební.
Hlavní strana Dokumentace Fotogalerie Fotogalerie II Odkazy
* Kurzy * Akcie * Práce * Zájezdy * Zájezdy * Meteobox * Auto *