InetCash - Vydělávejte tím, že nebudete nic dělat Česká verze English version
Úvod
Novinky
Seznam serverů:
  Surfování
  Příjmání e-mailů
  Jiné
  -----------
  TOP 10
  Seznam
Slovníček pojmů
Triky a podvody
Kalkulačka
Stáhnout stránky
Kontakt


Zde jsou společnosti, které Vám platí za jiné věci než je surfování a čtení emailů, nebo které z těchto dvou kategorií vybočují.

LottoForever


Zaregistrujte se
Hodnocení:

Osvedčená firma, svojim členům platí už víc než 6 měsíců
Platí za klikání na bannery na jejich stránce (12). Za každé kliknutí vyhrajete 1-10 bodů (záleží na štěstí) - půměrně to máte 12 centů za klik (odhadovaná sazba za leden).
Každý den si takto můžete vydělat $1 - $1.5
Můžete klikat i dvakrát denně (každých minimálně 12 hodin).
Za 5 minut klikání denně si takto vyděláte $30 - $50 měsíčně (pokud klikáte jen 1x denně).
Šek obdržíte po nazbírání 3000 bodů, což je při odhadu za leden $59 - naklikáte to asi za 40 - 50 dní.
Nestačí Vám to? I tato společnost má referenční systém.

TwelveAway


Zaregistrujte se
Hodnocení:

Chcete být milionářem?
Hrajte populární soutěž na Internetu!
1 správná odpověď = $100
12 správných odpovědí = $1 000 000

Pokud se nyní zaregistrujete, získate:
- $5 za registraci (na vyžádání šeku nepotřebujete žádnou minimální částku, takže pokud nevyhrajete, dostanete alespoň $5; všechny bonusy se začnou vyplácet 60 dní po oficiálním spuštění)
- $5 za každého referala a 10% z jejich výher
- $0.30 za každého kamaráda, kterému z jejich stránky pošlete e-mail
- 5 her každý měsíc navíc jako bonus

U každé otázky jsou na výběr 4 možnosti, máte 40 sekundový limit. Pokud otázku uhodnete, máte na výběr: nechat si vyhrané peníze, nebo pokračovat dál. Když otázku neuhádnete, nevyhráváte nic (když neuspějete u otázky č. 2, prijdete i o vyhraných 100 dolarů atd.). Po registraci máte nárok na jednu hru měsíčně. Počet her můžete zvýšit tím, že se přihlásíte do členské sekce a kliknete na "Earn More Games". Na této stránce je seznam sponzorů. U každého spoznora je napsané kolik her měsíčně navíc získate, když se zaregistrujete (např. "Get 1 Game"). Po registraci u sponzora obdržíte uvítací e-mail, který je třeba poslat na adresu tasupport@twelveaway.com aby Vám připsali určený počet her. V uvítacích e-mailech sa nachází i Vaše heslo, nezapomeňte ho před posláním vymazat!
Po přihlášení se do členské sekce se v přehledné statistice můžete dozvědět kolik máte referalů a všechny bonusy. U kolika sponzorů jste se zaregistrovali a kolik jste obdrželi her se zaznamenává, ale ve statistice se zobrazí až po oficiálním spuštění.

Upozornění!!! Bonusy získate pouze pokud se do 23.2.2001 v sekci "Earn More Games" zaregistrujete minimálně do 2 nabídek a pokud po tomto datu odehrajete minimálně 1 hru. Doporučuji zaregistrovat se do všech nabídek aby jste nepřišli o bonusy pokud by Vám náhodou špatně započítali registráce u sponzorů. Taktéž budete moci časteji hrát. Nevytvářejte si falešné konta kvůli bonusům za referaly. Neposílejte e-maily lidem které neznáte a na falešné adresy! Pokud Vám na to příjdou zruší Vám konto i s bonusy a výhrami, což by byla škoda, protože tato hra má obrovský potenciál.
Podle pravidel je tato hra jen od 18. roků - takže si změňte datum narození! Jen 1 účet na osobu! Může se zaregistrovat každý člen domácnosti.

CashWars

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Jedná se o online RPG hru ve které si založíte základnu a z té vyrážíte do okolí těžit olej. Za ten si můžete vybavit základnu lepší útočnou a obrannou technikou, lepší těžební zařízení atd. Vyděláváte Akzarskou měnu tím, že útočíte na ostatní pevnosti ve svém okolí, pokud vyhrajete přičte se vám určitý obnos pokud prohrajete obnos se vám odečte - proto je dobré začít s těžbou oleje, pak nakoupit nějaké vybavení a začít útočit. Peníze se Vám přičítají i v případě, že někdo zaútočí na Vaši základnu. Proto je dobré vstoupit do některé z aliancí tzv. MDN - členové těchto aliancí mají zvýšené obranné číslo svých základen (můžete se registrovat do mojí MDN - ziki).
Skutečné peníze můžete získat výměnou - 3 Akzarské dolary = 1 americký dolar (USD)

PlatinClicks

Zaregistrujte se
registrace v češtině
Hodnocení:

Tato firma platí za několik věcí - palacení za klikání na reklamy (výdělek $0.30 za 10 minut), placení za vyhledávání a nabírání členů. Banery na které lze kliknout a tím pádem si vydělat naleznete ve své členské sekci. V současné době je tam okolo 35 banerů a na každý můžete kliknout jednou denně. Zatím je jeden klik na baner ohodnocen $0.01 a nebo $0.02 - na každý banner můžete kliknout jednou denně. Pokud budete mít štěstí a váš klik bude v celém systému v pořadí 2000, tak tento klik máte za 5$. Další prémiový klik je co 2000 kliků. Firma členům vyplácí 50% z jejich zisku. Referenční systém má celých 8 úrovní (15%, 5%, 2%, 2%, 2%, 2%, 5%, 15%). Za každého přímého referenta dostanete premii $1 a to ve chvíli, kdy on sám vydělá alespoň $1. Referenční systém má 8 úrovní (15%, 5%, 2%, 2%, 2%, 2%, 5%, 15%)
Pokud překročíte výplatní minimum $30, tak se vám ve členské sekci automaticky objeví tlačítko "Request Payment" pro vyžádání platby. Firma vám šek zašle do 60 dnů od zmáčknutí tlačítka. Za poslání šeku Vám odečtou $2.

SuperLine Česká společnost

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Úplně nová česká společnost. Má úplě nový systém, který jsem zatím neviděl ani u zahraničních společností. Nesledujete reklamu, ale přímo propagované stránky - můžete se na nich pohybovat jak chcete. Za každou stránku dostanete až 100 bodů za minutu (tj. za minutu máte vždy 100 bodů, ale dále se Vám body nepřipočítávají a pokud sledujete kratší dobu, dostanete méně bodů).
Stránky se otevírají v okně Internet Exploreru (přes celou obrazovku, zmenšit ani schovat nejde, velice dobře udělané, takže stránky opravdu musíte sledovat)
Do začátku dostanete 15 000 bodů. Společnost je ve zkušebním provozu, takže získané body můžete použít pouze na propagaci vlastních stránek. Po uvedení do ostrého provozu si je budete moci nechat proplatit v poměru 100 bodů = 1 Kč

1 reklama = 100 bodů = 1 Kč (až v ostrém provozu)
Referenční systém má 7 úrovní (10% - 6% - 4% - 2% - 1% - 1% - 1%)
Výplaty od 20 000 bodů = 200 Kč

Firma navíc chce věnovat 500 000 bodů pro aktivní účastníky zkušebního provozu. Jednak pro ty, kteří budou dále propagovat jejich projekt a sbírat referraly a pak pro ty, kteří budou aktivně sledovat reklamy.
Systém má zatím velmi málo uživatelů, takže máte možnost jich hodně získat.

SuperPilot Česká společnost

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Nový projekt od tvůrců SuperLine - platí za používání vyhledávače - obdobný systém jako u SuperLine, ale můžete si sami určit, jaké stránky chcete sledovat - můžete získat 30 - 200 bodů za stránku. Můžete si zadat svoje stránky do vyhledávače Jajich poředí v dané kategorii není podle abecedy, ale podle toho, kolik nabídnete bodů za zobrazení.

Eyeball-Ads

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Tento server provozuje stejná společnost jako Net-4-Biz, což již samo o sobě je zárukou serióznosti.
Zaplatí Vám 5 centů za návštěvníka, který se dostane na jejich stránky přes Váš odkaz. Nekontrolují ani odkud návštěvník přišel, ani zda pokračovl dál. Tzn. stačí pouze kliknutí. Požadují sice uniátního návštěvníka, ale to nekontrolují podle IP adresy, ale podle cookies.
Vřele doporučuji umístit si svůj odkaz do společnosti SuperLine dokud nabízí zobrazení zdarma a do různých vyhledávačů
Díky za klik

CashMail Česká společnost

Hodnocení:

Ještě jednou CashMail - česká firma platící za dostávání SMSek. 0,05 Kč za SMSku co obdržíte

Fazole Česká společnost

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Toto je nový zajímavý český internetový projekt. Za návštěvu do různých serverů, registraci, či nákupy dostanete určitý počet fazolí na váš účet. Za ně si pak můžete koupit různé věci z jejich nabídky (dokonce i mobil). Na dané stránce najdete ikonku "Sbírejte fazole", kliknete na "Sbírat" a zadáte svoji emailovou adresu (později se vám uloží do cookie). Na každém serveru můžete sbírat většinou jednou denně nebo týdně. Někde Vám nabízejí fazole za registraci či nákup.
Seznam všech serverů nabízejících fazole najdete popřilogování do členské sekce. Je zde i stav Vašeho účtu a servery, kde můžete fazole utratit.

BasicPoint

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Tento server Vám bude platit za surfování až do 10 úrovně referralů.
Zatím ještě nemají ke stažení SurfBar, ale i tak už můžete vydělávat.

Platí za všechno možné:
Kliknutí na banner na Vaší stránce: 0.05$
Když někdo klikne na banner a zaregistruje se jako host: 0.10$
Když někdo klikne na banner a zaregistruje se jako člen 20$ (!!!)
Klikání na bannery na jejich stránce: 0.05$
Registrace u partnerů: 0.20$ - 2$
Přilogování: 0.01$
Přidávání stránek do jejich vyhledávače: 0.05$
za surfování přes jejich SurfBar, za každou stránku: 0.05$
platba za kliknutí na banner v jejich SurfBaru: 0.07$

Spouštějí další nové programy

InteCom Česká společnost

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Tato česká společnost platí kromě surfování také za zprostředkování reklamy. Pokud seženete někoho, kdo si zaplatí reklamu a uvede vaše číslo, získáváte 5% z jím zaplacené částky.
Takže pokud si chcete objednat reklamu, zkuste to tady.

Jackpot

Zaregistrujte se
Hodnocení:

V čechách již ověřená společnost.
Do začátku dostanete od této společnosti 50 kreditů, za každou minutu surfování s jejich programem dostanete jeden kredit. Poté můžete za kredity hrát na automatu - 1 roztočení = 1 kredit. Můžete tím vyhrát další kredity, peníze nebo věcné ceny (třeba auto). Pokud někdo pod Vámi vyhraje jakoukoliv cenu, dostanete to samé i Vy!!!

ePilot

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Platí za používání vyhledavače. Dostanete 3 centy z každé kliknutí na kategorii, nebo vyhledávání. Přibývá to docela rychle, za půl hodiny až hodinu se takhle dá vydělat klidně 5$. Navíc platí 2$ za každého kdo se přihlásí přes Vás.

PaidToClick

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Za registraci dostanete 10$. Tato společnost Vám platí za návštěvy webů, registraci do bezplatných služeb, referování ostatních atd. Můžete snadno vydělat několik dolarů za den, pokud strávíte chvíli klikáním na reklamy. Dostanete 0.75$ za každého aktivního referenta až do výše 25 referentů. Pouze aktivní členové dostanou zaplaceno. Aktivní člen je ten, kdo navštíví alespoň 100 webovských serverů měsíčně a zaregistruje se alespoň do 1 bezplatné nabídky měsíčně. Pokud je účet neaktivní po dobu 90 dnů, bude okamžitě zrušen bez výplaty výdělku.

AdSenger

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Tato společnost má zcela novy systém. Nikde nepřekáží ani nezdržuje. Jejich program se schová jako ikona do pravého rohu hlavního panelu (vedle hodin). Pokaždé když začne blikat, znamená to, že přišla reklama. Ta je buď v podobě textové zprávy (0.05$ za jednu), nebo jako krátká animace Flash (za každou 0.25$ - 10$).

ePrůzkum Česká společnost

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Česká společnost platící za vyplňování dotazníků.

Resource-A-Day

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Každý den dostanete od této firmy e-mail s reklamami. Dále dostanete za každého člověka, který se přihlásí přes Vás 0.40$ a za každého v druhé úrovni 0.20$. Vyplácí se čtvrtletně po dosažení částky 20$.

CashClickConcepts (dříve Crew-Design)

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Kromě placení za surfování nabízí také peníze za nastavení domovské stránky.

TargetShop

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Tato společnost platí za různé věci, například za klikání na sponzory, vyplňování dotazníků - získáváte kredity, které jsou převoditelné na slevy na zboží (to nám je k ničemu). Rovnou při registraci je možno získat kredity v hodnotě 40$! Za každého člověka ve Vaší referenční skupině získáte 12,50$! Bohužel mi není příliš jasné, kdy a jak peníze vyplatí.

RadioFreeCash

Hodnocení:

Placené poslouchání rádia po internetu 20 centů/hod do max počtu 100 hodin měsíčně = 20$
8 centů/hod za přímého následovníka (počet hodin je bez omezení)
4 centy/hod za následovníka ve 2. - 4. úrovni (počet hodin je bez omezení)

Dostáváte zaplaceno za poslouchání některé z jejich 120 stanic po internetu pomocí programu Windows Media Player nebo Real Player.
Za poslouchání získáte možnost zdarma nakupovat na jejich severu.

CashRadio

Hodnocení:

Tento server platí za poslouchání rádia. Bude Vám platit 1.25$ za hodinu, za hodinu přímých referralů 0.50$ a za hodinu nepřímých referralů do 5 úrovně 0.25$. Hodinový limit je 80 hodin měsíčně.

Spedia.net

Zaregistrujte se
Hodnocení:

V čechách již ověřená společnost.
Platí kromě surfování také za hraní her, či regisraci do jiných programů.
Za jednu hru máte obvykle 1-5 bodů, přičemž 60 bodů = 50 centů
Registrací do jiných programů můžete získat většinou 100 bodů, což odpovídá zhruba 80 centům za jednu společnost (krom toho tam jsou také společnosti, při jejichž registraci musíte zaplatit určitý počáteční vklad - kasino, bankovní účty..., za ně můžete získat až 3500 bodů (29$) - takže je to spíš sleva).
Pokud nakupujete u jejich partnerů, můžete získávat slevy.

CasinoTraffic


Zaregistrujte se
Hodnocení:

CasinoTraffic je společnost sdružující 10 internetových kasín.
Zaplatí Vám za to, že si na své stránky umístíte banner jednoho nebo více kasín. Dostanete 20 centů za unikátní clickthrough - tzn. že za každého uživatele (resp. IP adresu) dostanete zaplaceno max. jednou za 24 hodin. Uživatel však musí kliknout alespoň na jednu další stránku, pokud se má klik započítat. Dostanete zaplaceno také za každého nového uživatele.
Budu Vám vděčný, pokud kliknete na tento banner a poté na libovolný odkaz:
Hot Joker Poker!

Leo.cz Česká společnost

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Český erotický srever - kromě zábavy :-) kterou ovšem musíte zaplatit :-() nabízí také 0,50 Kč za každý unikátní klik na jejich banner z vaší stránky. Můžete použít i textový odkaz.
Nemá sice referanční systém, ale výhodou je, že tomuto serveru můžete 100% věřit.
Mimochodem, budu rád, když mi sem taky kliknete - ZDE - pokračujte prosím třeba kliknutím na českou vlajku

Máte-li další dotazy nebo zkušenosti, o které se chcete podělit, napište mi.

FALCOmania ČeTIS - informační servis pro město Česká Třebová Voodoo - nejlepší vojenský server - bojové letouny, bitevní lodě, tanky, Cindy Crawford... ReklaNet
Nejlepší erotický server na českém Internetu
* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *