InetCash - Vydělávejte tím, že nebudete nic dělat Česká verze English version
Úvod
Novinky
Seznam serverů:
  Surfování
  Příjmání e-mailů
  Jiné
  -----------
  TOP 10
  Seznam
Slovníček pojmů
Triky a podvody
Kalkulačka
Stáhnout stránky
Kontakt


Upozornění!!! Tyto informace a programy používáte na vlastní riziko. Já ani jejich autoři na sebe neberou žádnou zodpovědnost. Pokud u Vás některá ze společností odhalí používání těchto programů, můžete z ní být vyloučeni.

Uvádím zde pár programů, které by mohly potěšit ty, kteří si chtějí vydělat více.
Předem upozorňuji, že jejich použití je proti pravidlům systému a pokud u Vás zjistí používání těchto programů, můžete být ze systému vyloučeni.

Jaké programy existují?
1) Programy které se chovají tak, jako byste Vy surfovali, (pro některé rekl. proužky stačí simulovat pohyb myši). Výhoda - nemusíte být u počítače aby jste vydělávali. Musí být spuštěny zároveň se skutečným SurfBarem. Některé lepší programy se proti nim snaží bránit a dokážou některé podvody odhalit (zvláště dobrá je na to Spedia).

2) Emulátory - programy, které používáte místo skutečného surfovacího programu. Komunikují se servrem jako skutečný program. Výhoda - neobtěžují Vás reklamami, můžete je schovat, někdy přidávají body rychleji. Nemusíte se o nic starat, nevýhoda je ta, že pokud společnost přejde na jiný systém (což někdy dělají) emulátor Vás na to obvykle neupozorní (na rozdíl od "poctivého" programu) a můžete být vyloučeni.

3) Cheaty - drobné progámky, které Vám umožní oblafnout surfovací program - můžou ho schovat, zavírat 'PopUp' okna (tj. okna, které se Vám čas od času objeví a Vy je musíte potvrdit - pojistka proti podvodům), zruší zobrazování reklam atd.

 1. Trembler.exe - 14 kB prográmek, který vám pouze simuluje pohyb myši po obrazovce - použitelné na společnosti, které nevyžadují aktivní surfování (většina kromě např. Spedie) ani žádné potvrzování. Je již starší a velice jednoduchý, takže ho většina společností již detekuje.

 2. FakeSurf 4.0 - 54kB - simuluje surfování - zadáte si co nejvíce adres a pak programu přetáhnutím černé šipky ukážete, kam klikáte, když zadáváte adresu, případně nastavíte intervaly a o zbytek se již postará. (fungovat by mělo např. na Spedii, ale nezkoušel jsem to a asi ani nebudu.)

 3. Trix Fiesta 1.0 - 71kB - Schová Vám panel CashFiesty a zachová ji aktivní.

 4. CashFiesta - 19kB - To samé co předchozí prográmek

 5. Virtuální Uživatel 2.5 (dříve Mouse Mover) - 289kB - Program českého autora (http://penize.baf.cz) - simuluje za Vás surfování a další činnost na počítači. Zdařilý prográmek. (Spedia ho prý již detekuje)

 6. PaidForSurf Emulator 1.6 (Antarius) - 366kB - Emulátor pro PaidForSurf, dokáže přidávat body až na 4 účty najednou.

 7. PaidForSurf Emulator 2.01 (Antarius) - 240kB - Novější verze předchozího programu, umí až 10 účtů najednou, ale musíte po spuštění odkliknout jeden banner (navíc mě častěji padá). Pokud Vám stačí 4 účty, klidně používejte starší verzi.

 8. Dollar-Web Emulator (Antarius) - 20kB - Emulátor pro Dollar-Web, dokáže přidávat body až na 4 účty najednou.
  potřebuje knihovny mfc42d.dll, mfco42d.dll a msvcrtd.dll - nemáte-li je, stáhněte si je a zkopírujte do adresáře C:\Windows\System nebo do stejného adresáře jako je program

 9. Dollar-Web v4.04 - 48kB - Emulátor pro Dollar-Web na 1 účet.

 10. FreeJoin v1.0 - vcept - 39kB - Emulátor pro FreeJoin - 1 účet.

 11. WebBullion - 16kB - Emulátor pro WebBullion - až 15-násobná rychlost - 1 účet.

 12. WebBullion v1.0 - vcept - 25kB - Emulátor pro WebBullion - až 15-násobná rychlost - 1 účet.

 13. Multipay - 93kB - Emulátor pro 6 různých společností (PaidForSurf, CoolWallStreet, Dollar-Web, Webbullion, UniqueSurf, PaysU) - nevím, co všecho funguje.

 14. WinControl - 155kB - Utilitka, která Vám umožní schovávat libovolná okna, nastavovat atribut Vždy na vrchu ...
  Bohužel, nefunguje na všechny programy, ale jinak užitečná věc.


 15. PassKeeper 1.2 - 84kB - prográmek, který sice do této kategorie nepatří, ale může Vám ulehčit život, pokud jste zaregistrováni do více společností.
  Je to program pro správu loginů a hesel. Jeho ovládání je velice jednoduché a pochopíte jej i bez znalostí angličtiny (při prvním spuštění musíte zadat heslo do programu, dál je to již snadné).Rozbalený má pouze 190 kB a nemusí se instalovat.


Pokud se rozhodnete některý z těchto programů používat, dělejte to opatrně. Doporučil nepoužívat takovéto programy příliš dlouho. Každému asi dojde, že se jedná o podvod, pokud jste na internetu 24 hodin denně.
Mimochodem asi nebude nejlepší nápad zkoušet nějaký nový program když Vám zbývá pár bodů do zaslání šeku. Radši si pod sebe zaregistrujte fiktivního člověka (tj. né s Vašim jménem!) a zkoušejte tyto programy přes něj.

Dávejte si velký pozor na Spedii, perfektně si hlídá podvádění a nemuselo by se Vám to vyplatit. Radši si vždy zaregistrujte neexistujícího člověka (na jiný mail než máte uvedený na Spedii) a zkoušejte to na něm.
Máte-li další dotazy nebo zkušenosti, o které se chcete podělit, napište mi.

FALCOmania ČeTIS - informační servis pro město Česká Třebová Voodoo - nejlepší vojenský server - bojové letouny, bitevní lodě, tanky, Cindy Crawford... ReklaNet
Nejlepší erotický server na českém Internetu
* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *