InetCash - Vydělávejte tím, že nebudete nic dělat Česká verze English version
Úvod
Novinky
Seznam serverů:
  Surfování
  Příjmání e-mailů
  Jiné
  -----------
  TOP 10
  Seznam
Slovníček pojmů
Triky a podvody
Kalkulačka
Stáhnout stránky
Kontakt


Na této stránce najdete společnosti, které jsou podle mého názoru nejlepší. Pokud máte s jakoukoliv společností zkušenosti, ať už dobré, nebo špatné, napište mi a poďelte se o ně s ostatními. Pokud příliš neovládáte angličtinu, koukněte se na slovník základních pojmů při registraci, vyzkoušejte průvoce registrací (zatím pouze pro dvě společnosti, připravuji další), nebo zkuste některou českou společnost - např. InteCom nebo ReklaNet.


LottoForever

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Osvedčená firma, svojim členům platí už víc než 6 měsíců
Platí za klikání na bannery na jejich stránce (12). Za každé kliknutí vyhrajete 1-10 bodů (záleží na štěstí) - půměrně to máte 12 centů za klik (odhadovaná sazba za leden).
Každý den si takto můžete vydělat $1 - $1.5
Můžete klikat i dvakrát denně (každých minimálně 12 hodin).
Za 5 minut klikání denně si takto vyděláte $30 - $50 měsíčně (pokud klikáte jen 1x denně).
Šek obdržíte po nazbírání 3000 bodů, což je při odhadu za leden $59 - naklikáte to asi za 40 - 50 dní.
Nestačí Vám to? I tato společnost má referenční systém.

TwelveAway

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Chcete být milionářem?
Hrajte populární soutěž na Internetu!
1 správná odpověď = $100
12 správných odpovědí = $1 000 000

Pokud se nyní zaregistrujete, získate:
- $5 za registraci (na vyžádání šeku nepotřebujete žádnou minimální částku, takže pokud nevyhrajete, dostanete alespoň $5; všechny bonusy se začnou vyplácet 60 dní po oficiálním spuštění)
- $5 za každého referala a 10% z jejich výher
- $0.30 za každého kamaráda, kterému z jejich stránky pošlete e-mail
- 5 her každý měsíc navíc jako bonus

U každé otázky jsou na výběr 4 možnosti, máte 40 sekundový limit. Pokud otázku uhodnete, máte na výběr: nechat si vyhrané peníze, nebo pokračovat dál. Když otázku neuhádnete, nevyhráváte nic (když neuspějete u otázky č. 2, prijdete i o vyhraných 100 dolarů atd.). Po registraci máte nárok na jednu hru měsíčně. Počet her můžete zvýšit tím, že se přihlásíte do členské sekce a kliknete na "Earn More Games". Na této stránce je seznam sponzorů. U každého spoznora je napsané kolik her měsíčně navíc získate, když se zaregistrujete (např. "Get 1 Game"). Po registraci u sponzora obdržíte uvítací e-mail, který je třeba poslat na adresu tasupport@twelveaway.com aby Vám připsali určený počet her. V uvítacích e-mailech sa nachází i Vaše heslo, nezapomeňte ho před posláním vymazat!
Po přihlášení se do členské sekce se v přehledné statistice můžete dozvědět kolik máte referalů a všechny bonusy. U kolika sponzorů jste se zaregistrovali a kolik jste obdrželi her se zaznamenává, ale ve statistice se zobrazí až po oficiálním spuštění.

Upozornění!!! Bonusy získate pouze pokud se do 23.2.2001 v sekci "Earn More Games" zaregistrujete minimálně do 2 nabídek a pokud po tomto datu odehrajete minimálně 1 hru. Doporučuji zaregistrovat se do všech nabídek aby jste nepřišli o bonusy pokud by Vám náhodou špatně započítali registráce u sponzorů. Taktéž budete moci časteji hrát. Nevytvářejte si falešné konta kvůli bonusům za referaly. Neposílejte e-maily lidem které neznáte a na falešné adresy! Pokud Vám na to příjdou zruší Vám konto i s bonusy a výhrami, což by byla škoda, protože tato hra má obrovský potenciál.
Podle pravidel je tato hra jen od 18. roků - takže si změňte datum narození! Jen 1 účet na osobu! Může se zaregistrovat každý člen domácnosti.

PaidForSurf

Zaregistrujte se
registrace v češtině
Hodnocení:

Další v čechách ověřená společnost.
Platí Vám 0.20$ a za dvě úrovně referralů - 1. úroveň 10%, 2. úroveň 20%. Nemá zrovna nejvyšší platby, ale funguje skvěle, proto ty 4 hvězdičky.
Mám na ni navíc skvělý emulátor

Dollar-Web

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Další v čechách ověřená společnost.
Platí 0.60$ / hod a dále bohužel pouze za první úroveň referencí.
Mám pro ni skvělý emulátor

Jackpot

Zaregistrujte se
Hodnocení:


V čechách již ověřená společnost.
Do začátku dostanete od této společnosti 50 kreditů, za každou minutu surfování s jejich programem dostanete jeden kredit. Poté můžete za kredity hrát na automatu - 1 roztočení = 1 kredit. Můžete tím vyhrát další kredity, peníze nebo věcné ceny (třeba auto). Pokud někdo pod Vámi vyhraje jakoukoliv cenu, dostanete to samé i Vy!!!

Net-4-biz

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Obdržíte 5 centů za každý přečtený email + 3 centy z každého emailu, který je přečten osobou z Vaší referenčni skupiny (do 2. úrovně). Šek po dosažení 20$ (možno zvýšit). Posílá poměrně dost emailů, doporučuji

Send More Info

Zaregistrujte se
Hodnocení:

V čechách již ověřená společnost.
Šek po dosažení zůstatku 10$, částku je možno zvýšit
5 centů za každý email + 2 centy za každý email, který obdrží Váš následovník
2 centy za každý email, který Váš následovník pošle
V každém e-mailu najdete odkaz (na začátku a na konci), na který se musí kliknout pro potvrzení obdržení e-mailu. Odkaz začíná: http://www.sendmoreinfo.com/GetPaid.
Navíc máte seznam posledních 10 odeslaných e-mailů včetně těchto odkazů ve statistikách po přilogování (nevadí tedy když nějaký mail omylem smažete).
E-mail má odesílatele: "PaidEmail@sendmoreinfo.com"
Na konci každého dopisu je celkový počet dopisů odeslaných od Sendmoreinfo za současný měsíc.
Šek posílají každého 20. v měsíci za předcházející měsíce (pokud máte minimum).
Možnost odesílat placené e-maily členům.
Update Vaší členské stránky je v reálném čase.

ePilot

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Platí za používání vyhledavače. Dostanete 3 centy z každé kliknutí na kategorii, nebo vyhledávání. Přibývá to docela rychle, za půl hodiny až hodinu se takhle dá vydělat klidně 5$. Navíc platí 2$ za každého kdo se přihlásí přes Vás.

SuperLine Česká společnost

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Úplně nová česká společnost. Má úplě nový systém, který jsem zatím neviděl ani u zahraničních společností. Nesledujete reklamu, ale přímo propagované stránky - můžete se na nich pohybovat jak chcete. Za každou stránku dostanete až 100 bodů za minutu (tj. za minutu máte vždy 100 bodů, ale dále se Vám body nepřipočítávají a pokud sledujete kratší dobu, dostanete méně bodů).
Stránky se otevírají v okně Internet Exploreru (přes celou obrazovku, zmenšit ani schovat nejde, velice dobře udělané, takže stránky opravdu musíte sledovat)
Do začátku dostanete 15 000 bodů. Společnost je ve zkušebním provozu, takže získané body můžete použít pouze na propagaci vlastních stránek. Po uvedení do ostrého provozu si je budete moci nechat proplatit v poměru 100 bodů = 1 Kč

1 reklama = 100 bodů = 1 Kč (až v ostrém provozu)
Referenční systém má 7 úrovní (10% - 6% - 4% - 2% - 1% - 1% - 1%)
Výplaty od 20 000 bodů = 200 Kč

Firma navíc chce věnovat 500 000 bodů pro aktivní účastníky zkušebního provozu. Jednak pro ty, kteří budou dále propagovat jejich projekt a sbírat referraly a pak pro ty, kteří budou aktivně sledovat reklamy.
Systém má zatím velmi málo uživatelů, takže máte možnost jich hodně získat.

Fazole Česká společnost

Zaregistrujte se
Hodnocení:

Toto je nový zajímavý český internetový projekt. Za návštěvu do různých serverů, registraci, či nákupy dostanete určitý počet fazolí na váš účet. Za ně si pak můžete koupit různé věci z jejich nabídky (dokonce i mobil). Na dané stránce najdete ikonku "Sbírejte fazole", kliknete na "Sbírat" a zadáte svoji emailovou adresu (později se vám uloží do cookie). Na každém serveru můžete sbírat většinou jednou denně nebo týdně. Někde Vám nabízejí fazole za registraci či nákup.
Seznam všech serverů nabízejících fazole najdete popřilogování do členské sekce. Je zde i stav Vašeho účtu a servery, kde můžete fazole utratit.

Máte-li další dotazy nebo zkušenosti, o které se chcete podělit, napište mi.

FALCOmania ČeTIS - informační servis pro město Česká Třebová Voodoo - nejlepší vojenský server - bojové letouny, bitevní lodě, tanky, Cindy Crawford... ReklaNet
Nejlepší erotický server na českém Internetu
* Kurzy * Akcie * Práce * Zájezdy * Zájezdy * Meteobox * Auto *