InetCash - Vydělávejte tím, že nebudete nic dělat Česká verze English version
Úvod
Novinky
Seznam serverů:
  Surfování
  Příjmání e-mailů
  Jiné
  -----------
  TOP 10
  Seznam
Slovníček pojmů
Triky a podvody
Kalkulačka
Stáhnout stránky
Kontakt

magnetMLM-KlikniteSem
magnetMLM - Vasa pruzkova reklama ZDARMA - KlikniteSem

Nyní máte perfektní příležitost jak si vydělat Poslední aktualizace: 5.4.2001

O co se jedná?

Pokud občas používáte internet, navštěvujete různé stránky - internetové noviny a zpravodajské servery, hledáte určité informace ve vyhledávačích, stahujete hudbu, obrázky, používáte email, či jiné služby. Napadlo Vás již někdy, z čeho jsou tyto služby placeny, z čeho berou peníze? Odpověď je jednoduchá - REKLAMA. Ta se na internetu obvykle zajišťuje pomocí reklamních proužků (obrázků), tzv. BANNERŮ. Máte-li dobré stránky, asi o nich budete chtít dát vědět více lidem, než jen svým známým. Dáte tedy někomu svůj reklamní proužek a na oplátku umístíte na své stránky jeho proužek. Existují také různé automatizované výměnné systémy. Co když si takto zajistíte vysokou návštěvnost svých stránek? Můžete začít prodávat reklamu. Někdo Vám zaplatí a Vy mu za to umístíte na své stránky reklamní proužek obvykle směřující na nějaké komerčně zaměřené stránky. Dejme tomu, že Vám zaplatí 10 000 Kč. Vy mu za to nabídnete 50 000 zobrazení reklamního proužku (banneru). Takže 50 000 lidí shlédne jeho reklamu. Někomu se třeba bude zdát zajímavá a na proužek mu klikne a dostane se tak na jeho stránky. Když bude mít 1% úspěšnost reklamy má firma 500 potencionálních zákazníků. Díky REKLAMĚ tedy na internetu leží obrovské peníze - stačí je jen zvednout.

Samozřejmě zařídít si reklamní systém není věc jednoduchá, vyžaduje kapitál, dobré programátory, obchodního ducha a spoustu štěstí. Je zde ale i jiná možnost. Existují firmy, ke kterým si inzerenti zadávají placenou reklamu. Tyto firmy Vám nabízají sledování této reklamy a dokonce Vám za to ZAPLATÍ.

Stručně - jak to funguje?

Jednoduše se zaregistrujete na některém ze zde uvedených serverů. Registrace Vás nic nestojí, pouze pár minut času. (neumíte-li anglicky, podívejte se na slovníček pojmů). Po registraci si stáhnete malý prográmek, ve kterém se vám zobrazují reklamní proužky. Potom už dostáváte jenom peníze za nasurfované hodiny nebo body. Většina společností platí 0,50$ za hodinu surfování což je přibližně 20 Kč. Jsou však i servery, které nabízejí více, dokonce až 1,25$ / hod. V případě, že používáte Internet 2000 mimo špičku od 19.00 hod nebo o víkendu tak Vám již toto může zaplatit telefonní poplatky. Navíc můžete na obrazovku umístit více reklamních proužků od různých serverů a tak získat několikrát tolik. No a pokud máte přístup k pevné lince (třeba ve škole, nebo v zaměstnání) stačí si při práci pustit jeden nebo dva proužky a dál už jen vydělávat. Peníze můžete získávat i nabíráním dalších lidí (svých přátel a známých), potom dostáváte podíl z hodin, které prosurfují oni. Samozřejmostí je, že za to, že byl Vámi někdo na server odkázán se mu nesnižuje platba, kterou dostane. (viz dále)

Kde se berou peníze?

Jsou to peníze, které server dostane od svých klientů - firem za zobrazovanou reklamu. Prostě když si nějaká firma myslí, že má skvělou nabídku a chce o ní dát vědět hodně lidem (a získat si tak potencionální zákazníky, zadá si reklamu na nějaký server (a zaplatí za ni). Některé servery Vám pak nabízejí podíl z těchto peněz za to, že tuto reklamu budete sledovat.

Co pro to musím udělat

Jediné co uděláte je, že se zaregistrujete na daném serveru (či více serverech) - stačí vyplnit formulář se svými údaji (jméno, adresa, email, heslo, případně ještě další údaje, které jsou požadovány. Poté si stáhnete drobný prográmek (jeho velikost je obvykle mezi 100 kB a 2 MB), který Vám bude zobrazovat reklamu.

Kolik za to dostanu peněz a kolik mohu měsíčně vydělat?

Většina firem Vám za Váš čas nepřipisuje přímo peníze, ale body. Hodnota těchto bodů je určena na konci každého měsíce, podle toho, kolik dotyčná firma za předchozí měsíc vybere peněz od inzerentů, protože právě z těchto peněz Vám za Váš čas platí. U většiny společností lze získat kolem 50 centů (20 Kč) za hodinu. Tato částka ovšem může být i vyšší, a to dokonce řádově, pokud využijete systému referencí (viz dále). Některé společnosti mají určitý měsíční limit, kolik si můžete vydělat, pokud však nemáte pevnou linku a nepracujete s internetem denně, tento limit asi stěží překročíte.

Jak peníze dostanu?

Peníze Vám budou chodit poštou ve formě šeku na Vaši adresu (existuje i pár serverů, které Vám nabídnou možnost poslání peněz na Váš účet). Chodí jednou do měsíce po dosažení určité minimální výše částky (obvykle 20 - 30$). Tento šek si pak můžete nechat proplatit v jakékoliv bance u nás.
Podívejte se na šek, který jsem již dostal - ZDE.
Dlouho byly tyto možnosti dostupné pouze pro obyvatelé USA, avšak nyní již existuje hodně společností, které platby zasílají do celého světa, včetně České republiky.

Co jsou to reference (referrals)?

Za každého člena, kterého pro systém získate (referenci), dostanete určité body navíc. Získáváte je buď přímo za registraci nového člena, nebo podíl z jím prosurfovaného času. U většiny společností je tento bonus možno získat ve více úrovních - nedostanete ho pouze za členy, které přímo Vy pro systém získáte, ale také za členy, které získají lidé, které Vy jste získali atd., často až do čtyř, pěti nebo i více úrovní. Právě díky tomuto systému odměňování za reference můžete měsíčně získat i více než jen na zaplacení telefonních poplatků - pokud se budete snažit a získáte pro systém další členy, může Vás toto snadno i uživit. Například na serveru Spedia uvádějí jako nejvyšší šek poslaný za srpen přes 4700$. Ovšem i pokud si pod sebou nevybudujete takto rozsáhlou síť, můžou se vaše výdělky pohybovat v řádu několika desítek dolarů měsíčně.

Kdy budou na mém účtu přibývat peníze?

Vždy, když budete připojeni na Internet a budete mít program na zobrazování proužků zapnutý a umístěný tak, aby alespoň dvě třetiny plochy proužků byly viditelné. Zda na Vašem účtu přibývají peníze je většinou indikováno zeleně rozsvíceným tlačítkem na liště těchto programů.

Budu dostávat peníze, když nebudu u počítače?

NE. Každý program si kontroluje, jestli na počítači opravdu pracujete. Každá společnost má ale jiné požadavky. Některé požadují, aby jste aktivně surfovali, jiným stačí, jste-li připojeni a děláte na počítači libovolnou práci. Existují sice programy, které za Vás simulují pohyb myši, či surfování (pár jich najdete zde), jejich použití je však v rozporu s pravidly systémů a některé SurfBary si kontrolují paměť počítače, nebo používají jiné metody, aby je odhalily (v tom případě můžete být vyloučeni ze systému). Je dobré je používat velmi opatrně.

Jak zjistím, kolik peněz již mám?

Stav Vašeho konta je možné sledovat ve statistikách, přístupných na stránkách dané společnosti po zalogování na Váš účet. Statistiky nezobrazují přímo peníze, ale body případně počet minut, peníze se Vám obvykle zobrazí až po určité době po skončení měsíce. Hledejte odkaz "Login", "Members", "Check stats", "Statistics" nebo něco podobného.

Je nutné na reklamní proužky klikat?

Většinou ne. Existuje pár společností, které to vyžadují. Procento klikání vzhledem k zobrazeným proužkům musíte mít obvykle mezi 0,5 - 5%. Dá se to však bez problémů zvládat a rozhodně bych nedoporučoval jenom kvůli tomu hned danou společnost zavrhnout.

Musím při registraci uvést pravdivé údaje?

ANO. Na jméno a adresu, kterou uvedete, bude vystaven šek. Je také nutno uvést funkční emailovou adresu. Pozor na překlepy, je dobré ji zkontrolovat. Na tento email budou čas od času chodit různé informace o systému atd. Pokud se budete registrovat do více společností, doporučuji zařídit si pro to samostatnou emailovou schránku na některém ze serverů, které tuto službu nabízí zdarma, jako je třeba email.cz, post.cz a jiné. Tento email si zřiďte PŘED registrací!

Další možnosti

Spousta serverů Vám také nabízí peníze za čtení reklamních e-mailů. (Pozor! Většinou musíte každý email potvrdit - obvykle kliknutím na určitý odkaz v emailu - nestačí tedy pouze emaily příjmat, musíte si je prohlédnout). Některé společnosti platí také za registraci do jiných společností, hraní her (např. Spedia, samozřejmě se Vám při tom zobrazí další reklama), nebo za nabírání nových členů. Dále existují servery, které nabízí peníze za nastavení si jejich domovské stránky či za počet shlédnutí nebo kliknutí na jejich banner na Vaší webové stránce (kontrolují IP adresu příchozího, sami si to tedy neodklikáte). Existuje také několik serverů platících za poslouchání jejich rádia či přijímání SMSek.

Už mi přišel šek od společnosti Spedia


Zde najdete seznam serverů platících za surfování.
Máte-li svoje stránky a zdají-li se Vám tyto stránky dobré, budu rád, když na ně umístíte moji ikonu, případně si můžeme vyměnit odkazy. (napište mi)
Máte-li další dotazy nebo zkušenosti, o které se chcete podělit, napište mi.

Tip: Přidejte si tuto stránku k oblíbeným položkám

FALCOmania ČeTIS - informační servis pro město Česká Třebová Voodoo - nejlepší vojenský server - bojové letouny, bitevní lodě, tanky, Cindy Crawford... ReklaNet
Počet návštěvníků


Sponsored by Red Light Directory - Find the smut you want fast!
* Kurzy * Akcie * Práce * Zájezdy * Zájezdy * Meteobox * Auto *